Stavitelství

Zhotovení výkresů tvaru a výkresů výztuže

Hledáte pro Vaši inženýrskou kancelář flexibilního partnera, který Vás v době velkého pracovního vytížení může podpořit? Máme pro Vás řešení.

Náš v Brně sídlící tým statiků a stavebních projektantů, kteří mají dlouholeté zkušenosti, Vám rád operativně pomůže při vytváření výkresů tvaru a výztuží, ale i při zhotovení kompletní statiky.

Co Vám nabízíme:

  • Výkresy tvaru a výztuže včetně seznamu výztuže provádíme v programu Allplan, SOFI-CADGlaser ISB-CAD. Kvalita a přehlednost výkresů jsou pro nás prioritou.
  • Naši partneři jsou německy hovořící, mají již mnohaleté zkušenostiněmeckými standardy a také pracovní zkušenosti z tohoto prostředí. Denní komunikace v němčině je tedy pro nás samozřejmostí.
  • Dodáváme výkresy v co možná nejkratší době a na Vaše požadavky reagujeme flexibilně.
  • Prostřednictvím konferenčních hovorů přes web můžeme společně snadno výkresy prodiskutovat.
  • Garantujeme cenově příznivé hodinové sazby, ale můžeme Vám nabídnout i paušální ceny.

Různorodá práce ve Winning Steel mě velmi baví. Maximální kvalita a dodavatelská věrnost jsou pro nás nejvyšším cílem, proto také všechny výkresy kontrolujeme před odesláním zákazníkovi podle principu čtyř očí.

Ondřej Vlček, vedoucí plánování nosných konstrukcí

Reference

SAP Garden 2 – Red Bull Arena Mnichov

Díky velkému úspěchu první zakázky, komplikovaného výkresu výztuže podzemních konstrukcí, jsme obdrželi nabídku pokračovat ve spolupráci na projektu, a to tvorbou konstrukční dokumentace pro nadzemní podlaží samotné arény. Dostali jsme tak přednost před silnou německou konkurencí. V rekordním čase jsme tvořili velké množství plánů. I přes vysoký tlak na termíny a kapacity všech členů týmu zakázka dopadla bezvadně, obohatili jsme se o cenné zkušenosti a ze staveniště nám přišla výborná zpětná vazba.

Berlin Docks Projekt

V samém srdci Berlína pokračuje a my zde upevňujeme pozici kvalitního a velmi flexibilního dodavatele projektové dokumentace. Kromě výkresů výztuže a tvarů se nově podílíme i na tvorbě konceptu vodotěsných konstrukcí, výkresů pro stavební jámu či výrobní dokumentace pro veškeré prefabrikované konstrukce. S partnerskou statickou kanceláří rozvíjíme užší spolupráci a plánujeme další společné projekty.

CDW Sporthallen Lipsko

Díky svému renomé a předchozím skvělým zkušenostem, které s námi zákazník měl, jsme se podíleli na projektové dokumentaci velmi atraktivního architektonického projektu. Ačkoliv se typově jedná „pouze“ o sportovní komplex, architektonické řešení bylo zvoleno velmi netradičně. Střecha je využita jako venkovní hřiště, ke kterému vede samostatná schodovitá konstrukce. O to větší nároky byly kladeny na nosnou konstrukci, která je mimo jiné tvořena předpjatými nosníky.

U-Bahn U4 – Hamburk

Projekt rozšíření metra v Hamburku o dvě nové stanice je v plném proudu. Nově vzniknuvší úsek měří cca 1,5 km a je technicky extrémně náročný, řadí se proto mezi naše největší zakázky. Pro představu – jen výkresů výztuže tvoříme okolo 600.