Naše služby

Kompletní dodávka stavebně konstrukčního řešení pro pozemní stavby

Nabízíme kompletní zpracování statiky pro pozemní stavby ve všech stupních dokumentace. Rovněž se zabýváme také prováděním statických posudků pro stávající objekty pro možnost umístění solárních panelů a všemi druhy rekonstrukcí. Díky vícejazyčnému týmu konstruktérů jsme schopni komunikovat v češtině, angličtině, němčině, ruštině a ukrajinštině. Samozřejmostí je pro nás práce ve 3D BIM prostředí.

Partner pro vyhotovení výkresové dokumentace

Spolupracujeme s mnoha projekčními kancelářemi nejen v tuzemsku, ale i na západním trhu. Na tvorbu konstrukční výkresové dokumentace se specializujeme a disponujeme nejlepším softwarem a zkušeným týmem. Díky kapacitě 40 – ti členného týmu inženýrů a projektantů jsme schopni zajistit kapacitu pro jakýkoliv projekt a kapacitně tak partnerům pomoci. Dokumentaci vyhotovíme jak pro pozemní, tak i jakékoli inženýrské stavby.

Konzultace v oblasti statiky staveb

Rádi Vám nabídneme i konzultace ušité přesně na míru. Od úvodního statického řešení, přes kontrolu statických výpočtů až po doporučení pro osazení solárních panelů. Toto a mnohem více zahrnuje portfolio našich konzultačních služeb.

Autorský dozor

Nabízíme rovněž autorský dozor na stavbě nejen po vypracování naší dokumentace, ale rádi v tomto zastoupíme i naše zákazníky.

Referenční výkresy a vizualizace